Alt 06-22-2011, 01:12 AM
Elminster Offline
Junior Member

Standart Kaş piercing ???

efenim şimdi merhabalar yeni kayıt oldum

ya etrafımdan duyduğum şeyler beni rahatsız etti o etrafımdan duyduğum şeyleri hatırladığım kadarıyla yazıcam cevap verirseniz çok iyi olucak ayriyetten deldirdikten sonra yapmam gerekenlerdi araya kaynatı vericem bilgisi olanlar yazarsa iyi olur kafam zaten çok karşık

1-Sinirlerle ilgili bir risk var mı? (felç vb.)
2-Spike,bar hangisi daha sağlıklı tam adlarında bilmiyorum bide hangi malzemeden olması daha iyi titanyum vs.
3-Delme işleminden sonra ne kadar bir acı dönemi var?
4-Deldikten sonra iltahap kapmasanı kesinlikle istemiyorum nekadar zaman çıkarmamam lazım hijyenliğini hangi ürünlerle,nasıl sağlamam lazım ?
5-2.5-3 yıl sonra deri onu attığı zaman iz kalması,kaşda seyrelme vs. oluyormuş deri kendi atmazasa ben çıkartırsam böyle şeyler olur mu?
6-Malumunuz yaz deldirikten ne kadar sonra denizdi havuzdu girebilirim?
Alt 07-28-2011, 12:55 AM
Yeshy Offline
Junior Member

1- İşini bilen biryerde deldirirseniz bu risk sıfırlanır
2-Titanyum taktırın gerisi farketmez
3-Bu kişiye ve acı eşiğine göre değişir, ama sadece delim sırasında ve piercingi yerine oturttururken azıcık bir acı hissedilir normal olarak
4-1 hafta terramycin kullanın. Daha sonra eğer rahatsızlık hissederseniz barınızı değiştirtebilirsiniz.Daha sonra bir sorun çıkmazsa rahatça kullanabilirsiniz, kapanmaması için daha çok zaman gerekli
5-İz kalması olabilir ama belirli bir süre için. Daha sonra o izler kapanır. Zaten siz kendiniz çıkartsanız bile orada delik izi bir süre kalacaktır.
6- Özellikle havuzda çabuk enfeksiyon kapabilir siz yaranız tamamen iyileşmeden girmeyin.

Seçenekler
Stil