Alt 10-09-2011, 04:56 PM
carliss Offline
Junior Member

Exclamation dil piercingi için yardım

merhaba öncelikle ben dilimi deldirmek istiyorum fakat bazı korkularım var herkesde olduğu gibi..
ilk sorum dişlerle ilgili olacak acaba bir sorun çıkartırmı? ön dişlerimi kırma gibi durumları ya da çarpıklaşma gibi şeyler olurmu?
bir de bakımını iyi yapabilirim ama dilimde yırtılma olurmu ya da iltihap çok olurmu beni bilgilendirebilirmisiniz?

göbek piercingi ile de bir sorum var yaklaşık 2 yıl oldu deldireli ama küpenin titanyum olduğundan pek emin değilim ve 1 yıl öncesinde bluzuma takılmıştı ve altta hafif yırtılma olmuştu ve içinden kırmızı bir et parçası çıkmıştı zamanla bakım yaparak o gitti ama tabi delikde inceldi sizce tekrar deldirebilirmiyim bir sorun olurmu ben daha kalın olsun istiyorum
Alt 10-10-2011, 10:47 AM
spider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spider Offline
adminitrator

spider - MSN üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
carliss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba öncelikle ben dilimi deldirmek istiyorum fakat bazı korkularım var herkesde olduğu gibi..
ilk sorum dişlerle ilgili olacak acaba bir sorun çıkartırmı? ön dişlerimi kırma gibi durumları ya da çarpıklaşma gibi şeyler olurmu?
bir de bakımını iyi yapabilirim ama dilimde yırtılma olurmu ya da iltihap çok olurmu beni bilgilendirebilirmisiniz?

göbek piercingi ile de bir sorum var yaklaşık 2 yıl oldu deldireli ama küpenin titanyum olduğundan pek emin değilim ve 1 yıl öncesinde bluzuma takılmıştı ve altta hafif yırtılma olmuştu ve içinden kırmızı bir et parçası çıkmıştı zamanla bakım yaparak o gitti ama tabi delikde inceldi sizce tekrar deldirebilirmiyim bir sorun olurmu ben daha kalın olsun istiyorum
Dişlerinizle dilinizdeki piercing i çok sert bir şekilde ısırmazsanız dişlerinizi kırmaz ama piercing i takıyor olmanız dişlerinizin şeklini bozmaz. bakımını yaptığınız sürece bir problem olmaz.

görünümüne bakmak gerekir stüdyomuza gelirseniz göbeğinizle ilgili o zaman yardımcı olabiliriz.
Alt 10-10-2011, 11:45 AM
carliss Offline
Junior Member

yardımınız için çok teşekkür ederim..gelmek isterdim ama izmir'de yaşıyorum
Alt 07-27-2012, 03:32 AM
bbnketyx459 Offline
Junior Member

????4 Feel a minute,louis vuitton! You've most likely heard the expression ?¡ãA leopard can?¡¥t change its spot More than the past thirty years¡ê? China is firmly pressing forward together with the implementation from the reform program along with the initiative of opening as much as the exterior planet I agree for the latter and that i feel it?¡¥s required to open a psychological lesson towards the school pupils due to the next causes
Below are the common techniques to improve English mastering Only when the two elements are connected,louisvuittonoutletstoreonline.com, can a person display his ability and talent on the finest advantage They are the apple of their family?¡¥s eyes and naturally get more treatment and pocket moneym
Unfortunately, persons are so complex in the present day culture due to various factors????4As modern university pupils, we should always get actively concerned in volunteering routines Next,louisvuittonoutletstore-a.com, using the enhancement of dwelling standard, parents can find the money for increased expenditure of their youngsters
????These assistance can help you obtain satisfaction at the same time as sense safe although dating on-lineHaving a minor could possibly be personally important to a student if his/her minor inside a topic that he/she passionates about; he/she may, by way of example, wish to go to medical school (hence the key in biology) but additionally loves the violin (hence the minor in music) Practice tends to make best They can be the apple in their family?¡¥s eyes and by natural means get far more treatment and pocket money
相关的主题文章:

luxurylouisvuittoninuk.com 49282v%

luxurylouisvuittoninuk.com 156101o%

Seçenekler
Stil