Geri git   Dream Tattoo Forum > Piercing > Piercing İle İlgili Sorularınız

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-15-2012, 02:22 PM
BlondeWitch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlondeWitch Offline
Junior Member

Question 3.kez göbek deldirilir mi? ve ilk dudak piercingi işyerinde nasıl gizlenir:) ?

Slm, 4 yıl önce göbeğimde piercing vrdı ancak 5-6 ay kadar sağ kalabildi. ilk iltihap yara vs olması normal olabilirdi, atlatmıştım ve iyileşmişti. fakat dha sonra kabuk bağlamaya başladı ve deri incelmişti. nitekimde deri inceldiği için koptı :/
2. delimde titanyum yerine teflon ile delim yaptırmıştım, onunda başına aynısı geldi. :/ aradan 4 yıl geçti 3. kez deldirtmek istiyorum. acaba yine aynı reaksiyon ve kopma olayını yaşarmıyım? ve bnm gbi bir kaç kez deldiren oldu mu aranızda bu merak konum?

profesyonellere bir diğer sorum is, dudağımı da deldirtmek istiyorum ancak işyerinde problem olacağını bildiğim için bioflexleri araştırmaya başladım. ilk delim de önerilmediğini duydum. fark nedir + teflon dedikleri bu sanıyorum? Cevap alabilirsem sevinirim...
Alt 01-16-2012, 12:19 PM
Smile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Smile Offline
Junior Member

Smile - MSN üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
BlondeWitch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Slm, 4 yıl önce göbeğimde piercing vrdı ancak 5-6 ay kadar sağ kalabildi. ilk iltihap yara vs olması normal olabilirdi, atlatmıştım ve iyileşmişti. fakat dha sonra kabuk bağlamaya başladı ve deri incelmişti. nitekimde deri inceldiği için koptı :/
2. delimde titanyum yerine teflon ile delim yaptırmıştım, onunda başına aynısı geldi. :/ aradan 4 yıl geçti 3. kez deldirtmek istiyorum. acaba yine aynı reaksiyon ve kopma olayını yaşarmıyım? ve bnm gbi bir kaç kez deldiren oldu mu aranızda bu merak konum?

profesyonellere bir diğer sorum is, dudağımı da deldirtmek istiyorum ancak işyerinde problem olacağını bildiğim için bioflexleri araştırmaya başladım. ilk delim de önerilmediğini duydum. fark nedir + teflon dedikleri bu sanıyorum? Cevap alabilirsem sevinirim...
İlk delimlerde bizde titanyum takıyoruz alerjik reaksiyonlara karşı. kısa delim yapılmış olabilir o yüzden de atmış olabilir stüdyomuza gelirsen bakabilirim.

senin problemini yaşayan bir kaç kişi oldu doktora gittiklerini ve doktorlarının piercing yaptırmalarında bir sorun olmadığını söylediklerini söyleyerek göbeklerini deldirdiler.

bizde bioflexi ilk delimde önermiyoruz.
Alt 01-16-2012, 08:55 PM
BlondeWitch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlondeWitch Offline
Junior Member

Alıntı:
Smile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk delimlerde bizde titanyum takıyoruz alerjik reaksiyonlara karşı. kısa delim yapılmış olabilir o yüzden de atmış olabilir stüdyomuza gelirsen bakabilirim.

senin problemini yaşayan bir kaç kişi oldu doktora gittiklerini ve doktorlarının piercing yaptırmalarında bir sorun olmadığını söylediklerini söyleyerek göbeklerini deldirdiler.

bizde bioflexi ilk delimde önermiyoruz.
Öncelikle cevap için teşekkürler. Bioflex için sizden de aldığım bilgi iyi oldu bu cepte.
Göbek olayına gelince bir aklıma takılan konu 2.delimde sprey ile uyuşturulduğu halde acımıştı, o yetersiz kalınca lokal anestezi bandı yapıştırmışlardı, acı veri olmuştu özetle. Biraz çekincem bu 3. delim için açıkçası.
Şuanlık araştırıyorum, yer konusunu sizin için tepkiler güzel. Gelip görüşmek isterim.

Seçenekler
Stil