Geri git   Dream Tattoo Forum > Tattoo Forum > Genel Dövme Konuları

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-23-2008, 12:33 PM
cell-in Offline
Junior Member

Standart Geçici dövme konusunda yardım istiyorum

Arkadaşlar geçici dövme yani hint kınasıyla yapılan dövme hakkında yardım istiyorum nasıl hazırlanır ben denedım rengi tam siyah olmuyor teşekkürler şimdiden
Alt 01-24-2008, 09:32 AM
spider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spider Offline
adminitrator

spider - MSN üzeri Mesaj gönder

hint kınası alman taşı oksijenli su aydınger kağıdı sabit kalem nivea for man stick kamış yada tığ
Alt 02-11-2008, 12:47 PM
DarkCodes Offline
Junior Member

Malzemeler tamamda Çocuk nasıl yapıcak şimdi Aydınger Kağıdı ney demesin

Aydınger kağıdı + kola azcık jöle sürülcekki mürekkep yapışsın arkası falan filan işte ben gerçek dövme yaptığım için inananın hint kınası ile nasıl olur bilmiyorum birisi açıklamalı anlatırsa sevinirim taş ne işe yarıyacak filan..
Alt 02-28-2008, 07:24 PM
marshallglcn Offline
Junior Member

alman taşı toz halinde satılıyor hint kınası ile alman tasını bir kaba koy ölcerek yap tabe bunlarıı tutması içinn sonra oksijenn suyunu dök içine as miktarda karsıtır bildiğimis kına kıvamına gelioo sonra nasıl bi dövme yapacaksn çiz. formülü budur baska türlü bilen varsa anlatsın.

aydınger kağıdınıda çizeceğin resmin üsütüne koyupğ gecioosun resmin üsütnden dövmeni yapacağın yere deodorant ı sür yapıstır cıkar izi cıkıoo sonrada izi cıkan yere kına + hint k. + oksijen su. karısmımnı sür yıka olay budurrr net acıklayailmsiimdirr umarım bnde gecici dövme yapailioorum sadece :S yemek tarifi verrii gibi anlattım sanırısam ama idare edinn D
Alt 05-05-2008, 10:47 AM
KaBaHaT__ Offline
Junior Member

ya tamam da bunda rengi tutturmak çok zor oluyoo başka bi formülümü var acaba.. yada başka bişemi katılamsı gerekiyo.. ben hint kınası taş kına oksijen suyu bide mürekkep kullanıyorum mürekkep olmadan olmuyoo .
Alt 05-31-2008, 07:54 AM
razorlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
razorlight Offline
Junior Member

Alıntı:
KaBaHaT__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya tamam da bunda rengi tutturmak çok zor oluyoo başka bi formülümü var acaba.. yada başka bişemi katılamsı gerekiyo.. ben hint kınası taş kına oksijen suyu bide mürekkep kullanıyorum mürekkep olmadan olmuyoo .
genelde 3olcek hint kınasına 1 ölcek taş koyulur... ama tabi ten yapısına gore bu değişir yani her insanda aynı olmaz. bide bazı tenler vardır hiç dövme tutmaz.dövmeyi en çabuk silen doğal madde insan teri o yuzden çabuk terleyen bi ten yapınız varsa genelde geçici dovmeniz silik olur ve uzun sure durmaz...

bide şöyLe dene istersen kendi bildiğin ölçeklerde yap içine 1-2dmla murekkep kat bigune yakın sure beklet(taş kendini karışıma iyice versin) oksijenli su ile sertleşen karışımı yumuşat(fırça ile surebiliceğin bi kıvana gelinceye kadar). fırça ile yapmayı dene..
umarım yardımım dokunur
Alt 10-13-2008, 10:35 AM
Junior Member

ünüversity_tattoo - MSN üzeri Mesaj gönder

hhhh gardaş taşı kından fazla koy kıvamı iyice karıştır bide ole dene
Alt 05-14-2010, 01:22 PM
Von D Fan Offline
Junior Member

ben rastık koymuştum siyah olur dediler bi cacık olmadı bebek asprini bile dövdüm denedim alman taşı dneyeceğim bir de
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil