Alt 01-29-2009, 10:33 PM
froycyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
froycyy Offline
Member

Standart dreamda bir kaç saat!okuyun lütfen

arkadaşlar eminim böyle yazıları çok okumuşsunuzdur ama ben yinede yazıcam tekrardan belki dövme yaptırmaya karar veren arkadaşlara yardımcı olabilir...dün(29 ocak 2009) randevu alarak dream tattoo piercing kadıköy stüdyosuna gittiimm...içeri girdim ve gayet güler yüzlü karşılandık...içeri girdik kafamdaki modeli anlattım ve o kadar yardımcı oldularki sanki kendileri için model seçseler bu kadar özen göstermezler gibi geldi bana...e tabi dolayısıyla insan kendini değerli hissediyor...buda beni rahatlattı biraz...model seçilirken sohbetimize devam ettik...tabi dövme yaptıracak arkadaşların aklına takılan en önemli husus sanıyorumki steril ortam mevzuu...aslına bakarsanız beklemediğim kadar temiz görünüyordu ortalık...herşey o kadar muntazam yerli yerinde ve temiz görünüyodu ki bu kendimi biraz daha iyi hissetmemi sağladı...davut umut kıran adlı ki gerçekten çok iyi bir sanatçı olduğuna emin oldum malzemeleri hazırlarken o kadar titiz davranıyor ki elini hiç bir şeye sürmeden hazırlık yapıyor...eminim ameliyata giren bir doktor bile bu kadarına önem vermiyodur.kalıbı çıkarttık ve sıra transfere geldi.tam 5 kere transfer edip sildik.bu benim kolumun şekilsizliğinden kaynaklanıyoaslında burda demek istediğim 5 kere bu işi tekrarladık ben ikna olmama rağmen davut abi diyim ikna olamadı içine sinmedi ve hiç üşenmeden tekrar tekrar silip denedik ve sonunda en güzelini yakaladık.anladımki gerçekten kendimi işini seven ve işine saygı duyan insanlara emanet etmişin.o kadar gönül rahatlığı ve mutlulukla ayrıldımki stüdyodan..hem steril hemde bu kadar güzel bir dövmeye sahip olmanın verdiği mutlulukla.ayrıca güray abide üşenmeden bana tren saatlerini araştırdıson diyeceğim şu ki dövme veya piercing yaptıracak arkadaşlar gidip stüdyoyu görün emin olun bu insanlar size yardımcı olmaktan kaçmıyorlar aksine yardım etmeği seviyorlar...ayrıca diğer stüdyolarada gidebilirsiniz bu kadar temiz bir stüdyo ve bu kadar iyi ustalar bulamayacağınıza her türlü iddiaya girerim...güray abiye davut abiye ve sarı kazaklı abime çok teşekkür ederim hem işlerine hem insanlara verdikleri değerden ötürü...
Alt 01-30-2009, 01:59 PM
beycank Offline
Junior Member

beycank - MSN üzeri Mesaj gönder

bende kadıköy dream tattoo da yaptırmayı düşnüyorum geçen yaz kına geçici dövme yaptırmıştım... hemen ilgileniyorlar... 1-2 ay içinde kadıköy dream tattoo da kalıcı dövme yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim şekil için araştırıyourum hala. sırtıma omzuma yada koluma yaptırmayı düşünüyorum. fakat korkum var. acı çekmek fln değil. askerlikte sorun çıkmasından korkuyoryum nese bakalım artık.
Alt 01-31-2009, 07:50 AM
spider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spider Offline
adminitrator

spider - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart froycyy e teşekkürler

saolasın adapazarlı kardeşim teşekkürler..görüşmek üzere
Alt 06-05-2009, 07:13 PM
Wookiey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wookiey Offline
Senior Member

Wookiey - MSN üzeri Mesaj gönder

Hmmmmm.. .

*ÇiLek aĞacı ÇaLan adaM!!!!!!!
o benim!.....
Alt 07-11-2009, 12:16 PM
tristan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
tristan Offline
Senior Member

tristan - MSN üzeri Mesaj gönder

evet askerde sorun çıkıyor acemi birliğinde dövmelerimden dolayı PDRM ye ( psikolojik danışma rehabilitasyon merkezi ) ayırıyorlar pdrm olmak sorund değil ama hapcılarla kendini kesen psikopatlarla aynı kefeye konmak insanın canını sıkıyor. ama devam et derim arkadaşım öyle yada böyle askerlik uzun ve zor 1 süreç hayırlısıyla qit qel......
Alt 07-13-2009, 07:33 PM
Kahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kahe Offline
Junior Member

Herkes çok övüyo istanbula döner dönmez ordayım
Alt 10-12-2009, 04:58 PM
emRhe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emRhe Offline
Junior Member

wowuw büyüLendim
Alt 09-08-2010, 01:44 PM
Enzifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Enzifer Offline
Junior Member

Teşekkürler en kısa zamanda geliyorum iğneleriniz zeval görmesin.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil