Alt 04-14-2011, 09:31 PM
stalker Offline
Junior Member

Standart Dream Tattoo İlk Dövmem

Oncelikle sırf bu yazıyı yazmak icin foruma üye olduğumu belirtmek isterim.. DreamTattoo tercih edecek kişilerede yardımcı olacağını düşünüyorum..

Ben ilk dövmemi 09.04.11 Tarihinde Dream'de Cemil Uzun'a yaptırdım göğse Anka kuşu olarak.. Deseni TattooJohnny'de beğenmiştim..Önce nasıl olur fikir almak için gittim Cemil abi gayet samimi ve ciddi bir şekilde karşıladı nasıl olabileceği hakkında bilgi verdi sonra karar kıldık randevu aldık Cemil abide bir desen gösterdi onu daha çok beğendim hemen hemen aynı ankaydı kuyruğunu değiştirelim dedim kuyruğu ben seçtim Ankayı o , sonuçta ortaya beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkardı kendisi ellerine sağlık
(Fotoğrafı ben yükleyemedim 1 ay içerisinde sitede güncellenir sanırım olmadı ben yüklerim)

Randevu almadan önce son bir kaç şey sormak için tekrar iş çıkışı gittim Cemil abiyle görüşeyim diye kendisi yoktu Güray abi oradaydı ona sordum esmer tenli olduğumu renklimi yoksa siyah gölgelimi daha iyi durur diye oda çok samimi ve ilgili bir tavırla yardımcı oldu bana .. (tabiki tercih meselesi) Siyah gölgelinin daha iyi duracağını söyledi..

Acıyla ilgili merakı olan arkadaşlar varsa benim ilk dövmemdi ve göğse yaptırdım kuyruğu kaburgalara doğru, kemikli yerlerde biraz daha acıyı hissediyorsunuz ama bu acı öyle sinirleri yerinden oynatacak aman aman bir acı değil yinede kişinin motivasyonuylada ilgili ..

Hijyen konusunda içim çok rahattı tek kullanımlık iğne , dezenfekte edilmiş makina başlığı , tek kullanımlık boya tüpü yine tek kulllanımlık eldiven gibi 0 risk ile titiz ve gerçekten ciddi bir şekilde çalışıyorlar.. Bu riski 0 olarak devam ettirmek tabiki sizin elinizde sonuç olarak yaptırdığınız dövmeyi canlı bir yara olarak düşünün onu nasıl koruyacağınızla ilgili zaten profesyonel kişi tarafından bilgi alıyorsunuz ...

Yakın zamanda tekrar uğrayacağım bu arada tekrar ellerine sağlık Cemil abi.. Tüm DreamTattoo sanatçılarına selamlar..
Alt 04-15-2011, 03:34 AM
spider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spider Offline
adminitrator

spider - MSN üzeri Mesaj gönder

teşekkürler stalker gene bekleriz muhabbete gel)
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil