Alt 08-28-2012, 03:46 PM
xibalbaa Offline
Junior Member

Standart Dövme eğitimi almak

Merhaba,

Ben grafik tasarımcıyım. İşim tamamen görsel materyaller tasarlamak olduğu için bu konudaki deneyimlerimi farklı bir alanda da kullanmak istiyorum. Uzun zamandır da dövme eğitimi almak istiyorum çünkü hem mesleki yatkınlığım olduğunu hem düşünerek hem de bunu kendime yeni bir meslek edinmek amacıyla gerçekten çok istiyorum. Ancak hala bu eğitimi nereden ve nasıl alabileceğimi bulamadım. Uzun zamandır da araştırıyorum. Hem teknik hem profesyonellik hem de görsellik açısından gerçekten bu konuda tecrübeli kişilerden eğitim almak istiyorum. Tabi birkaç yer buldum ama ciddi fiyat farklılıkları gösteriyor. Biri 500,00 TL derken diğeri 1,500 TL, bir başkası 7,000 TL diyor. Doğru olan hangisidir bilmediğimden ne ucuz iş yapan bir acemiden öğrenmek istiyorum ne de gereğinden fazla para vermek. Bu konuda beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mıdır? Veya burada bunun eğitimini veren birini bulabilir miyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Alt 08-30-2012, 07:37 AM
xibalbaa Offline
Junior Member

2 gündür cevap bekliyorum ama belli ki buradan da yardım bulamayacağım!
Alt 11-28-2012, 06:57 PM
onurcan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
onurcan94 Offline
Junior Member

Dövme sanatı bi okula gidip eğitim almaktan çok usta-çırak yoluyla öğrenilmiyor mu?Bana en azından böylesi daha mantıklı geliyor bende bu işi öğrenmek istiyorum ama ne ben nede ailem bi kurs için 50.000 küsür para vermez.Bide nerenin eğitim verdiğini merak ettim acaba yazar mısın?

Seçenekler
Stil