Alt 06-16-2009, 12:03 PM
joey Offline
Junior Member

Standart Bio Dövmeler yardım

Merhaba arkadaşlar,
biorganik ve biomekanik dövmeler gerçekten çok hoşlar.
Fakat sorum şu ki, bu dövmeler ne anlatıyor, ne anlatılıyor? Çoğunda değişik üç boyutlu şekiller yer alıyor.. Yardım edermisiniz? çnkü bende yaptırmak istiyorum
Alt 06-17-2009, 03:28 PM
deepNdarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
deepNdarkness Offline
Member

Biomakanik dövme insan vücudunun makineleşmiş halinin dövme figürü olarak yapılmasıdır diye bilirz ..tribal desenler biom.tribal desenler gibi dövmeler sanatcı için de yaptıran kişi içinde o dövmeyi gören kişi içinde farklı konular anlatır ...sanat sergilerinde ki soyut resim çalışmalarına benzerler ama tabiki tam anlamıyla degil yani o resimlere bakanların gördükleri aynı resim tabloısu olabilir ama o resmi yorumlamaları çok uç noktadırlar yani açıkca ben buyum demez mekanik ,tribal desenler bi insan,hayvan vs. figürü gibi ...... bana kalırsa tribal ve mekanik dövmeler figür lere göre daha güzel insanın sıkılmıyacagı dövme desenleri ........

DeepNDarknesss.........
Alt 06-17-2009, 10:48 PM
joey Offline
Junior Member

peki kardeşim teşekür ederim. victor portugal ın dövmelerine baktım. öyle şeyler seviyorum. çok hoşlar. sanırım yaptıracağım. normal bir dövme kaç günde kabuk atar? yani kabuk soyulmaya başlar?
Alt 06-18-2009, 07:56 AM
deepNdarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
deepNdarkness Offline
Member

rica ederim ...
kabuk atma süresi dövme nin büyüklüğüne, ve vücut yapınızın özelliğine bağlı. her merhem sürme işleminde merhem ile birlikte kabuklar da yavaş yavaş çıkacaktır. bu nedenle kuvvet uygulayarak, kopararak kabukları soymaya çalışmayın. bu süre içinde yara kabuğunun gerilmesine bağlı olarak o bölge derisinde gerilme kaşınma olabilir...
dövmenizi yaptırdıgınız zaman sizi yeteri kadar bilgilendirirler ama genede aklınıza gelebilcek soruları burya yaza bilirsiz...

victor portugal ın dövmelerine gelince gerçekten güzel dövmeler gölgelendirme leri vs. çok fazla o yüzden prof. bi dövme sanatcısı na gidiniz ... Dreamcatcherın dövme ve piercing konusunda dayet başarılı sanatcıları var herhangi bi dreamcatcher tattoo stdyosuna gidip konuyu konuşabilrsiniz en ince ayrıntısına kadar konuşup karara baglıya bilrisiniz .......

DeepNdarkness.......
Alt 02-17-2011, 05:40 PM
tristan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
tristan Offline
Senior Member

tristan - MSN üzeri Mesaj gönder

pavel Agel.... bak bu adam ciddi rahatsız 1 adam biraz araştır eminim victor dan çoook daha fazla beqeneceksin....

Seçenekler
Stil