Alt 05-02-2008, 02:58 PM
nadya Offline
Junior Member

Standart dövmemden kurtulmak istiyorum

Uzun zaman önce yaptırmış olduğum tabi acemilik dönemime denk geldiği için maalesef çok acemi bir dövmeciye yaptırdım ok çirkin dövme silme kremi kullanmak istiyorum ama nerde bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. İnternet üzerinden satın alabilir miyim?
Alt 05-03-2008, 06:57 AM
spider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spider Offline
adminitrator

spider - MSN üzeri Mesaj gönder

biz denedik çıkartmıyor sadece silikleştiriyor.
sitesi
www.tatbgone.com

kötü dövmeni güzel ve yeni bir cover dövme ile kapatabiliriz
Alt 08-01-2009, 04:24 PM
hollafive Offline
Junior Member

Alıntı:
nadya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zaman önce yaptırmış olduğum tabi acemilik dönemime denk geldiği için maalesef çok acemi bir dövmeciye yaptırdım ok çirkin dövme silme kremi kullanmak istiyorum ama nerde bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. İnternet üzerinden satın alabilir miyim?
Bence üç alternatifiniz var. Bütçe olarak seans başı 450 YTL civarı harcayabilirim riski az olsun fakat daha uzun sürebilir diyorsanız M-Onep'ten Dr. Hayat Öz'ü tavsiye ederim. Bence Türkiye'deki en modern cihazı kullanan ve de tıbbi profesyonellikte en güvenilir firma ayrıca şahıs olarak tanıyorum ve müşterisi de oldum Dr. Hayat hanımın. Ondan önce gittiğim doktor da lazer cihazının 150,000 EUR'luk son teknoloji bir lazer cihazı olduğunu iddia etmesine rağmen ne dövmeme M-Onep'teki kadar etkili oldu uygulamaları ve ne de uyuşturma işlemi yapıldı ve dolayısıyla ben havlu ısırdım tabiri caizse elektro şok uygulanıyormuş gibi oluyordu her seans :-)

İkinci alternatifiniz garantili dövme sildiğini iddia eden beyaz kedi dövme stüdyoları derialtına dövme makinasıyla Amerika'dan ithal bir derialtı silme sıvısı uyguluyorlarmış ve de garanti ediyoruz yoksa paranız iade dövmeniz silinecek diyorlar ne kadar iyi işliyor deriye zararlı mı yara oluyor mu bilmiyorum ama bir bilgi almak da yüzyüze görüşmekde fayda var derim. Buradaki soru işaretleriyse

1- 6 ayda deriniz eski haline gelecek diyorlar. 6 aylık iyileşme sürece çok uzun bir süre tıbben 3 haftadan uzun süren yaralar ciddi tehlike ve tahribat demektir genelde bu 6 ayla neyi kastediyorlar?

2- Bir de kullandıkları derialtı sıvısını hangi firma üretiyor ve içeriği bileşenleri ne?

3- American Hospital'ın kullandıkları yöntemi kullandığını iddia ediyorlar bir de bunu araştırmak lazım iddiaları doğruysa bu oldukça olumlu.

Üçüncü opsiyonunuz ise dövme silme kremleri / jelleri. Bunlardan en yeni nesil Tat-Med fikrimce.

Tabii ki dördüncü ve "sildirmeme" opsiyonunuz da dövmenin üzerine başka bir dövme yaptırmak. Ben Dream Catcher'ın Bu konuda müşterisiyim, dövmemin üzerine başka bir dövme yaptırdım sildirmek zor olur diye düşünürken fakat kanaatimce eğer dövmeden kurtulmak istiyorsanız ki bu konuda benim gibi davrananlar da oldukça çok ikinci yaptırdığınız dövme üzerine olan dövmeden de kurtulmak istiyorsunuz birkaç ay içinde asıl istediğiniz dövmeden kurtulmak oranın boş olması ise. O yüzden dövme üzerine dövme yaptırmadan önce iyi düşünün derim Dream Catcher dövme yapma konusunda bence profesyonel ben memnun kaldım fakat sildirmek için dövme üzerine dövme yaptırmanızı tavsiye etmem sildirmek istiyorsanız üzerine yapılan dövmeyi de sildirme girişimlerine er ya da geç genelde başlıyorsunuz istatistikler de böyle diyor ben de böyle yaptım.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil